نرخ تبدیل,نرخ تبدیل کاربر به مشتری,کسب و کارهای اینترنتی

در این مقاله قصد دارم درباره نرخ تبدیل صحبت کنم. البته نرخ تبدیل کاربر یا همان بازدید کننده به مشتری. شاید این سوال خیلی از مدیران کسب و کارهای اینترنتی است که چگونه نرخ تبدیل کاربر به مشتری را افزایش دهیم؟ اگر می خواهید هزینه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی خود را هدر ندهید حتما این مقاله را بخوانید.

اهمیت سنجش بازار در بازاریابی

سال های زیادی است که مبالغ زیادی صرف سنجش بازار میشود. از هزاران مشتری بالقوه نظرسنجی دقیق انجام میشود تا مشخص شود که آیا یک محصول می تواند وارد بازار شود یا خیر اما علیرغم این نظرسنجی و مصاحبه ها تقریبا ۸۰ درصد از محصولات جدید در سال اول شکست میخورند.

پول و وقت شما برایتان بسیار باارزش است، شما نمی توانید با سرمایه گذاری آنها بر روی یک محصول یا خدمتی که در بازار شکست میخورد وقت و سرمایه خود را هدر دهید. هرچه بیشتر محصول خود را قبل از تولید و فروش ارزیابی کنید، احتمال اینکه به فروش و سود دلخواه برسید بیشتر است. فقط بخاطر داشته باشید، هر دلاری که برای ارزیابی بازار خرج میکنید باعث صرفه جویی هزاران دلاری که بعدها در پروسه بازاریابی از دست خواهید داد، میشود.

10 نکته برای افزایش موفقیت شما در اولین تماس(تماس سرد)

اولین تماس (تماس سرد) یکی از بهترین راه ها برای یافتن مشتریان جدید و مشترکین برای کسب و کار شماست. هیچ چیزی به اندازه فروش بعد از اولین تماس (تماس سرد) نیست!!
در بازاریابی اینترنتی تبدیل شدن به انتخابی اولیه برای بیشتر کسب و کارها و رشد مشتریان در 10 سال گذشته به طور بی سابقه ای بالا بوده و اولین تماس (تماس سرد) ها راه ارزشمندی برای جذب مشتریان بوده است.
در این مقاله شما 10 ترفند برای بالا بردن موفقیت تماس های اولیه و پیش بردن کسب و کار جدیدتان در پشت تلفن یاد خواهید گرفت.
از این تحقیقات استفاده کنید و این نکات را به کار بگیرید تا تبدیل به یک استاد تماس های سرد شوید.

با تغییر دکوراسیون خرده فروشی خود، بیشتر بفروشید

استفاده حداکثر از فضای یک مغازه خرده فروشی کوچک، به معنی استراتژیک بودن طراحی فضا و سازمان‌دهی کالاهاست که این خود باعث بهتر دیده شده کالا و در نتیجه افزایش فروش می‌گردد. در مغازه‌های کوچک اکثر مشتریان احساس بدی پیدا می‌کنند و تمایل دارند سریع‌تر آن محیط را ترک کنند که این خود باعث کاهش فروش می‌شود. اما چگونه دکوراسیون مغازه کوچک خود را تغییر دهیم تا مشتری احساس بهتری داشته باشد؟ در اینجا ما ۷ راه ساده و قابل اجرا برای این کار را معرفی می‌کنیم:

۵ راهکار عملی برای تبدیل شدن به یک شرکت مشتری مدار

در بسیاری از کسب و کارها همیشه صحبت از مشتری مداری است و اغلب شرکتها سعی می کنند به آن دست پیدا کنند ؛ با این حال ، تبدیل شدن به یک شرکت مشتری مدار ، فرآیند بسیار پیچیده ای است.
به همین دلیل در این مقاله آموزش بازاریابی به یکی از موارد مهم در اجرای مشتری مداری اشاره می شود. ایستادن در جایگاه مشتریان یکی از عوامل مهمی است که می توان آن را گام نخست در اجرای مشتری مداری دانست. تحقق بخشیدن به مشتری مداری ، جز تصور خود در قالب یک مشتری امکان پذیر نخواهد بود. زمانی که بتوانیم خودمان را در قالب مشتریانمان تصور کنیم ، می توانیم ارزیابی بهتری از کیفیت و کمیت عملکرد خود و میزان رضایت واقعی مشتریان داشته باشیم.

برای رسیدن به گام نخست در مشتری مداری یعنی ایستادن در جایگاه مشتریان می توانیم از روشهای مختلف استفاده کنیم که در ادامه به چند راهکار عملی در این زمینه اشاره می شود:

مدیریت تجربه مشتری یک نیاز استراتژیک اما پر از چالش

هزینه به دست آوردن یک مشتری جدید بسیار بیشتر از حفظ یک مشتری موجود است با این حال تمام مشتریان یکسان خلق نمی شوند. برخی نیاز به توجه بیشتری از دیگران دارند، بعضی نیاز به پیگیری و راهنمایی های مداوم دارند و برخی علاقه ای ندارند که بابت هر چیز پیش پا افتاده ای مزاحم شان شوید.

با به دست آوردن بینش درمورد نیازها، ترجیحات و رفتار مشتری می توان سفر مشتری را در نقاط حساس بهینه کرد. ارائه مداوم تجارب مثبت به ایجاد روابطی پایدار منتهی می شود و روابط قوی کمک به ایجاد وفاداری، رشد و سودآوری می کند.

تعریف رضایتِ مشتری با چند مثال قابل فهم

آیا با تعریف رضایت مشتری آشنا هستید. رضایت مشتری به اندازه‌گیری میزان برآورده‌‌ساختن انتظارات مشتری در خصوص محصولات یا خدمات یک شرکت می‌پردازد.

رضایت مشتری یک مفهوم انتزاعی است که عواملی مانند کیفیت محصول، کیفیت خدمات، فضای عرضه‌ی محصول یا ارائه‌ی خدمات و قیمت محصول یا خدمات در آن دخیل هستند. کسب‌و‌کارها معمولا از مشتریان نظرسنجی می‌کنند. از این نظرسنجی‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات مربوط به رضایت مشتری استفاده می‌شود. موضوعاتی که در این نظرسنجی‌ها مورد توجه قرار می‌گیرند عبارتند از:

نمایش محصول در بازاریابی یعنی چه؟

در بازاریابی، نمایش محصول بخشی از فعالیت های ترویجی یک محصول به حساب می آید که در آن محصولی به مشتریان بالقوه نشان داده می شود. هدف از نمایش محصول، معرفی آن به مشتریان بالقوه و ایجاد انگیزه خرید در آنها است. محصولاتی که به صورت سمبل برای نمایش ارائه می شوند معمولا شامل محصولات جدید یا نسخه جدید محصولات موجود هستند. نمایش محصول به سه دسته کلی نمایش فروشگاهی، نمایش خیابانی (جاده ای) و نمایش نمایشگاهی تقسیم می شود.

چه چیزی مانعِ وفاداری مشتری شما می‌شود؟

اغلب مدیران کسب‌وکارها به‌خوبی می‌دانند که 80% از سود آن‌ها از 20% مشتریان آن‌ها حاصل می‌شود، یعنی به عبارتی ارزش اصل پارتو را در فرایند بازاریابی و فروش خودشان به‌خوبی می‌دانند. آن‌ها به‌خوبی می‌دانند که با تضمین کردن خرید آن 20% از مشتریان خودشان، بخشی از سودآوری خود را تضمین کرده‌اند.

به عبارتی وفاداری مشتری و حفظ و نگهداری مشتریان وفادار برای هر کسب‌وکاری مانند حفاظت از "جام مقدس” – یک جام ارزشمند مفهوم مذهبی و ارزشمند در دین مسیح – است.

چگونه از گوشی خود پول دربیاوریم؟

در دنیا دو دسته آدم وجود دارند: دسته اول چیزی را هزینه می بینند و دسته دوم همان چیزها را منبع درآمد به حساب می آورند. مثلا اگر یکی از افراد دسته اول برای تفرج به کنار رودخانه ای برود، فکر می کند که برای سفرهای بعدی چه چیزهایی همراه بیاورد یا چه چیزهایی باید بخرد تا سور و ساتش کامل شود اما اگر فردی از دسته دوم برای تفرج به کنار همان رودخانه برود، سریع به فک رمی افتد که با فراهم کردن امکانات در آنجا، محلی برای تفریح مردم ایجاد کند و از این راه درآمدی کسب کند یا این که در ضمن معاشرت با دیگران و اطلاع از ذائقه و علایق آنها کشف می کند که آیا آب، سنگ های کف رودخانه و حتی هوای پاک آن محل تبدیل شدنی به پول هست یا خیر.

صفحه1 از10

آموزش بازاریابی,آموزش فنون مذاکره,آموزش کسب و کار,ایده های کسب و کار,راهکار موفقیت در کسب و کار

سخن روز

به کارکنانتان بگویید هیچ‌گاه اجازه ندهند قربانی واقع شوند; اما اگر چنین احساسی دارند بهتر است بروند جای دیگری کارکنند.

ورود کاربران

عضویت در خبرنامه

ایده تبلیغات

 ایده برای تبلیغات

تبلیغ خلاقانه‌ی یک کلینیک ارتودنسی و دندانپزشکی؛

 

ایده برای تبلیغات,ایده های خلاقانه,ایده کسب درامد,ایده کسب و کار,تبلیغات محیطی

 

با ما در تلـــگــــرام

جهت عضویت در گروه های تلگرام پایگاه داده کسب و کار، لطفا اطلاعات ذیل را تکمیل نمایید تا به ما در تلگرام ملحق شوید

CAPTCHA