بازاریابی خلاق

خلاقیت بین رویاها و کارهای روزمره نهفته است. نوآوران بزرگ همچون استیوجابز و ریچارد برنسون همواره در تلاش هستند تا قدرت تفکر خلاق را آموزش دهند و نشان دهند که داشتن یک دیدگاه و تمایل برای ریسک چقدر برای یک برند می‌تواند مفید باشد.
استیو جابز معتقد است، خلاقیت از تجارب متفاوت به ارمغان می‌آید. از نظر او افرادی که ذاتا کنجکاو هستند بیشتر از افراد محافظه‌کار در زندگی تمایل به تجربه‌ی چیزهای متفاوت دارند و آن‌ها معمولا مایل به یادگیری به روش‌هایی هستند که افراد دیگر نمی‌توانند.

راه‌اندازی یک کسب‌ و کار جدید

با گذشت زمان و ظهور فناوری‌های جدید طبیعتا کسب‌وکارهای زیادی به وجود می‌آیند که شما می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب و کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید. شروع یک کسب‌وکار به هیچ وجه آسان نیست. اعتماد به نفس مهم است اما درک درست و واقع‌بینانه از این‌که چگونه می‌توان یک کسب‌وکار جدید را شروع کرد، از اهمیت فراوانی برخوردار است.
هفت گام زیر به شما در ایجاد یک کسب‌وکار موفق کمک خواهد کرد.
 

بازاریابی شبکه‌ای

بازاریابی شبکه‌ای یک مدل کسب‌وکار با 50 سال قدمت است. تصورات نادرست بسیاری در مورد این نوع از بازاریابی وجود دارد که در بهترین حالت آن را یک کسب‌وکار بی‌اهمیت و در بدترین حالت، عده‌ای از فروشندگان حریص تعریف می‌کنند.

بازاریابی تلفنی

قبل از هر گونه تماسی ابتدا دفتر ثبت تماس های خود را آماده کنید. فراموش نکنید که ثبت تماس ها و نتایج آنها در هر مرحله ای از فروش تلفنی الزامی است و در پیشرفت کار به شما کمک میکند. اکنون شماره هایی پیش روی شماست که هنوز حتی مشخص نیست که بتوانید به درستی سر صحبت را با آنها به گونه ای شروع کنید که صاحبان این شماره ها اشتیاق پیدا کنند با شما ادامه دهند. گفتیم «شروع»! شروع، اولین مرحله از مراحل 4 گانه ی فروش تلفنی است.

صفحه10 از10

آموزش بازاریابی,آموزش فنون مذاکره,آموزش کسب و کار,ایده های کسب و کار,راهکار موفقیت در کسب و کار

سخن روز

اگر همه چیز مهم باشد, پس بدان که هیچ چیز مهم نیست.

ورود کاربران

عضویت در خبرنامه

ایده تبلیغات

 ایده برای تبلیغات

تبلیغ خلاقانه‌ی یک کلینیک ارتودنسی و دندانپزشکی؛

 

ایده برای تبلیغات,ایده های خلاقانه,ایده کسب درامد,ایده کسب و کار,تبلیغات محیطی

 

با ما در تلـــگــــرام

جهت عضویت در گروه های تلگرام پایگاه داده کسب و کار، لطفا اطلاعات ذیل را تکمیل نمایید تا به ما در تلگرام ملحق شوید

CAPTCHA