باشگاه مشتریان

اگر دو کلمه باشگاه مشتریان یا Customer Club رو در کنار هم در سرچ بار گوگل وارد کنیم، با تعاریف مختلفی از کلوپ مشتریان بصورت فارسی و انگلیسی مواجه می شویم. یکی از این تعاریف رو در سایت ویکیپدیا خواهید یافت که علاوه بر تعریف باشگاه مشتریان، به برخی از اهداف و استراتژی های این مفهوم هم اشاره کرده. در جستجوهای خودتون در صفحات فارسی خواهید دید که علاوه بر باشگاه مشتریان بانک ملت، شرکت ها و نهاد های دیگری هم اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان کرده مثل باشگاه مشتریان پاسارگاد یا در حال راه اندازی آن هستند مثل باشگاه مشتریان بانک گردشگری و باتک ملی.

توسعه کسب‌ و‌ کار

بسیاری از مدیران، پس از بحران اقتصادی که تمام دنیا را فرا گرفته است با کاهش فروش و سود مواجه شده‌اند. بسیاری از مدیران دست روی دست گذاشته‌اند و منتظرند تا معجزه‌ای اتفاق بیافتد و کسب‌و‌کارشان رشد کند. ولی بیایید شرایط اقتصادی جدید حاکم بر دنیا را بهترین فرصت برای رشد و توسعه کسب‌و‌کار خود بدانیم.

ده نکته برای فروش تلفنی موفق

۱- در ساعات کاری ، تماسهای تلفنی شخصی را به حداقل برسانید. با انجام اینکار ، فروشتان بیشتر می شود. اگر در روز تنها ۳ تماس تلفنی شخصی داشته باشید ، و هر تماس بطور متوسط ۴ دقیقه طول بکشد ، در طی سال ، ۴۸ ساعت از وقت شما گرفته شده است. اختصاص ۴۸ ساعت برای فروش ، می تواند چندین مشتری جدید ایجاد کند.

افزایش فروش با بازاریابی ایمیلی

بسیاری از کارشناسان حرفه ای کسب و کارهای اینترنتی، بازاریابی از طریق ایمیل را یکی از بهترین روشهای بازار یابی در اینترنت م ی دانند. شما با استفاده از این روش می توانید بدون صرف هزینه های بازاریابی، با مشتریان بالقوه خود در سراسر جهان ارتباط برقرار نمایید.همانند سایر روشهای بازاریابی، این روش نیز دارای قوانین خاص خود می باشد . در این روش، قبل از هر چیز باید به اندازه کافی نشانی های ایمیل افراد را جمع آوری نمایید.سپس به صورتی که در این مقاله توضیح داده شده است، اقدام به بازاریابی از طریق ایمیل نمایید. نکاتی که در اینجا توضیح داده شده است بخش عمده ای از مهارتهای بازاریابی از طریق ایمیل را به شما آموزش خواهد داد.

چهار روش برای افزایش سریع فروش

اگر کسب و کاری را شروع کرده اید و مشتریانی دارید ، بنابرین فروش شما قابل افزایش است. نکته مهم آن است که از روشهای مناسب برای افزایش فروش استفاده کنید. بعضی از این روشها بلافاصله فروش را افزایش می دهند. حال به چهار روش اشره می کنیم.

سگ نابغه

قصابی هنگام بستن مغازه اش سگی را دید که به طرف مغازه نزدیک می شد. سعی کرد دورش کند اما دید کاغذی در دهان سگ است. کاغذ را گرفت. روی کاغذ نوشته بود: " لطفا ۱۲ سوسیس و یه ران گوشت گوسفند بدین" ۱۰ دلار هم به کاغذ متصل بود. قصاب که تعجب کرده بود سوسیس و گوشت را در کیسه ای کرد و در دهان سگ گذاشت. سگ هم کیسه را گرفت و راه افتاد.

بازاریابی ویدئویی

همان‌طور که می‌دانید ارزش یک تصویر هزار برابر بیشتر از یک نوشته است. ساخت ویدئوهای تبلیغاتی هم‌اکنون یکی از موثرترین راه‌های ارتباطی با مشتریان است. اگر به دنبال استفاده از ویدئو برای حمایت از برنامه‌های بازاریابی خود هستید، تنها زمانی موفق خواهید شد ‌که برای هدایت فعالیت‌های خود یک استراتژی تنظیم کنید.

درس عبرت آموز بازاریابی

یکی از بهترین روش های یادگیری در صنعت بازاریابی محتوا، مطالعه و بررسی فعالیت هایی است که سایر فعالان حاضر در صنعت در این زمینه انجام می دهند. در طول 3 سال گذشته این اقبال را داشته ایم که صنعت بازاریابی محتوا را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم و به شناسایی افرادی بپردازیم که باعث شده اند دیدگاه جدیدی را نسبت به بازاریابی محتوای موفقیت آمیز به دست آوریم.

هفت ایده‌ی کم‌هزینه‌ی بازاریابی

شرکت‌های رو به رشد گاهی برای کشف قلق بازار هزاران دلار برای مشاوران پرداخت می‌کنند و گاها پیشنهاداتی دریافت می‌کنند که حتی هزینه‌ی بیشتری هم باید بپردازند. اما اگر باهوش باشید راه‌های آسان‌تر و کم هزینه‌تری خواهید یافت.

چگونگی ایجاد یک طرح ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از مناسب‌ترین و کم هزینه‌ترین ابزارهای بازاریابی می باشد، شاید شما هم دوست داشته باشید که از ایمیل مارکتینگ استفاده کنید ولی به دلیل پیچیدگی و وقت‌گیر بودن آن تاکنون از آن استفاده نکرده‌اید در این مقاله راه‌هایی برای کمک به شما وجود دارد.

آموزش بازاریابی,آموزش فنون مذاکره,آموزش کسب و کار,ایده های کسب و کار,راهکار موفقیت در کسب و کار

سخن روز

نقش مدیر این است که به درون فرد نفوذ کند و هوشمندی بی‌همتای او را کشف کند و به عملکرد تبدیل نماید.

ورود کاربران

عضویت در خبرنامه

ایده تبلیغات

 ایده برای تبلیغات

تبلیغ خلاقانه‌ی یک کلینیک ارتودنسی و دندانپزشکی؛

 

ایده برای تبلیغات,ایده های خلاقانه,ایده کسب درامد,ایده کسب و کار,تبلیغات محیطی

 

با ما در تلـــگــــرام

جهت عضویت در گروه های تلگرام پایگاه داده کسب و کار، لطفا اطلاعات ذیل را تکمیل نمایید تا به ما در تلگرام ملحق شوید

CAPTCHA