اینستاگرام,برند,برندینگ,برندینگ در اینستاگرام,هویت برند

کاربران معمولی اینستاگرام را تصور کنید که دوست دارند ماجراجو به نظر برسند. آنها عکس‌هایی از خودشان در حال سفر به جاهای عجیب غریب، امتحان کردن غذاهای خارجی، و زندگی فوق‌العاده‌‌ شان به اشتراک می‌گذارند. حتی اگر بیشتر وقت خود را در خانه و در حال تماشای تلویزیون بگذرانند، مخاطبینشان آنها را به چشم ماجراجو می‌بینند.

کسب و کارهای موفق هم همین کار را می‌کنند. آنها از اینستاگرام به عنوان دریچه‌ای برای به نمایش گذاشتن ویژگی های شرکت خود استفاده می‌کنند، که آن را به نام هویت برند نیز می‌شناسیم. برندی که به خوبی توسعه یافته مخاطب را به سمت خود کشانده و آنها را تشویق می‌کند تا مشتری شما شوند. همچنین مشتریانی که یک بار خرید داشته‌اند را، با ایجاد رابطه احساسی با برندتان، به مشتری دائمی شما تبدیل می‌کند.
ساخت هویت برند در اینستاگرام به پیگیری نیاز دارد. این چهار قدم را دنبال کنید تا مطمئن شوید صفحه اینستاگرام شما منسجم و نماینده برندتان می باشد.

آیا نام برندتان دورنمای کسب‌وکار شما را محدود می‌کند؟

خیلی از شرکت‌ها در نهایت از نام برندشان پشیمان می‌شوند؛ از اشتباهاتشان درس بگیرید.
انتخاب کردن نام برند یکی از اولین گام‌ها در ایجاد کسب‌ و کار است و قطعا جزء سرنوشت‌سازترین فاکتورهاست؛ نام‌های نفوذپذیر و فراموش‌نشدنی از اجزای کلیدیِ موفقیتِ محصول، خدمت یا شرکت‌تان به حساب می‌آید.

نام هر شرکتی باید ماهیتِ آن شرکت را دربربگیرد اما تعهد به عنوانی که برندتان را طی سالهای پیش روی تعریف خواهد کرد چیز دلهره‌آوریست و هیچ قوانین مشخص و تغییرناپذیری هم در این زمینه وجود ندارد. با این حال به گفته سان دیگو مدیر سازمان Brandroot "اگر می‌خواهید محتاطانه با این مساله برخورد کنید، قبل از انتخاب کردن نام برندتان، به انواع نام‌های کسب‌وکار فکر کنید." انتخاب سرسری در نهایت، اثرات منفی و محدود کننده‌ای بر شرکت‌تان‌ برجای می‌گذارد. با ما همراه شوید تا با برخی از روش‌هایی که موجب انتخاب نام محدود کننده برای برندتان می شود، آشنا شوید چرا که همین انتخاب بعدا می‌تواند باعث ورشکسته شدن شرکت‌تان شود.

چگونه برند موفق خود را بسازیم

چرا تولید کنندگان کالاها و خدمات همیشه به دنبال این هستند که برای خود یک برند ایجاد کرده و محصولات خود را تحت آن عرضه کنند در حالی که چنین پروسه ای هزینه های زیادی از قبیل بسته بندی، مجوزها و ثبت های قانونی، تبلیغات، بازاریابی و. . . را برای آنها به دنبال دارد؟

در این میان ریسک عدم اقبال برند مورد نظر از جانب بازار و مصرف کنندگان را نیز نباید نادیده گرفت. به نظر می رسد که اتخاذ چنین راهبردی که در اصطلاح به آن برندینگ گفته می شود، مزایایی برای صاحبان کسب و کار داشته باشد.

پرسونال برندینگ یا برندسازی شخصی چیست؟

«برندی که نامش شما هستید! (A Brand Called “You”)»؛ این عنوان جذاب‌ترین مقاله پرسنال برندینگ در دنیا بود که چیزی در حدود ۱۹ سال پیش در Fast Company Magazine توسط آقای Tom Peters نوشته شد و بعد از آن، پرسنال برندینگ نیز به هدفی برای بسیاری از مدیران و تاجران و ورزشکاران و بازیگران و… تبدیل شد.

چه چیزی در این مقاله خواهم خواند؟

اول از همه ببینیم که پرسنال برندینگ چه تعریفی دارد؟ و بعد از آن هم درباره پرسنال برند کمی شفاف‌سازی می‌کنیم تا بهتر با آن آشنا شویم و در نهایت ببینیم که برای پرسنال برندینگمان چه کار می‌توانیم بکنیم.

این 4 عامل را نداشته باشید، برند ندارید

به کنفوسیوس گفتند: ای حکیم بزرگ چنین شنیده ایم که شما قرار است به صدارت عظمای عمارت «لو» برسید، اولین کاری که به عنوان یک فرد خردمند انجام می دهید، چه خواهد بود؟ او گفت: اولین کاری که می کنم این است که به تدقیق واژه ها می پردازیم تا مشخص شود من چه می گویم و طرف مقابل به من چه می گوید. این تدقیق واژه ها بسیار مهم است. پرسش اصلی در یادداشت های من این است که برندسازی در کسب و کارهای کوچک و متوسط چگونه باید باشد؟ در حالی که کوچک و متوسط بودن صنایع و سازمان ها مشخص است؛ وقتی از برند سازی سخن می گوییم، هر کسی از ظن خود یار ما می شود و برداشت های متفاوتی می کند.

مشتریان اغلب به آرم شرکت‌ها توجه زیادی نشان می‌دهند

مشتریان اغلب به آرم شرکت‌ها توجه زیادی نشان می‌دهند، زیرا این علامت‌ها بر "ارزش" محصولات و خدمات می‌افزایند. گاه این "ارزش" به مهم‌ترین عامل تحریک کننده‌ مشتریان برای خرید و استفاده ‌از محصولات و خدمات ، تبدیل می‌شود.
این جا است که علامت تجاری و یا آرم معنایی گنگ می‌یابد. قبل از هر چیز این "ارزش" دقیقا به چه معنا است؟
ارتباط نوع محصول و نام شرکت و ارزش مطروحه نیز بسیار با اهمیت است. حرفه‌ای‌های بازاریابی، همه‌ این موارد را تبلیغات می‌نامند.مشتریان عاشق تبلیغات هستند، بنابراین آرم ها را نیز دوست دارند. خبرگان در امر بازاریابی، انتخاب یک آرم یکدست و کامل را کلید همه مشکلات بازاریابی می‌دانند.

برندی که تغییر جنسیت داد!

گسترش دایره جنسیتی مخاطبان و تولید محصولات مراقبت از پوست برای مردان، در کنار فعالیت‌های قابل‌توجه در فضای مجازی مانند راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی قابل اجرا در گوشی‌های هوشمند، یافتن همکاران مجازی در سراسر جهان، تهیه یک وب‌سایت بین‌المللی و... از جمله اقدامات مهم و چشمگیر برند نیوِآ در راستای اهداف بازاریابی و فروش است که توانسته نام این برند را کماکان در ردیف مهم‌ترین برندهای بهداشتی جهان قرار دهد.

در این مطلب تلاش می‌شود تا با تمرکز بر فعالیت‌های بازاریابی برند نیوآ در فضای مجازی و دنیای دیجیتال، برخی از مهم‌ترین راهکارهای تبلیغاتی این برند معرفی شود.

مدیریت برند

مدیریت برند موفق آسان تر از آن چیزی است که نشان می دهد اما مدیران اغلب دچار ۸ اشتباه رایج می‌شوند و به سرعت ارزش برند و کسب وکار خود را نابود می‌کنند. در ادامه با این اشتباهات خطرناک آشنا می شویم.

۱. عدم تعهد مدیر

7 ويژگی برتر برندهای موفق، این‌ها هستند

جري‌مک‌لافين معتقد است برند يا نمانام ادراک ذهني آدم‌ها از شما، يک محصول، يک خدمت، يک سازمان، يک انگيزه و هدف، يا يک ايده است. با توجه به حجم رقابتي که اين روزها بيش‌تر صنايع با آن روبرو هستند، شايد چيزي مهم‌تر از اين نباشد که از رقابت بيرون برويد و با برندسازي راهبردي يک شخصيت بي‌همتا و يک گزاره‌ي ارزشي را خلق کنيد.

هيچ‌کس ترديد ندارد که عرضه‌ي کالاها و ارائه‌ي خدمات کيفي از اهميت برخوردار است، ولي برندسازي موثر غالبا مهم‌ترين کاري است که لازم است کسب و کارها براي رسيدن به رشد و شکوفايي انجام دهند.اجازه دهيد ويژگي‌هاي مشترک برندهاي موفق و کامياب را بررسي کنيم تا بر آن اساس شما نيز بتوانيد برند خودتان را بسازيد.

با پاسخ به این ۶ سوال بهترین داستان را برای برند خود بنویسید

وقتی که شخص جدیدی را می‌بینید و می‌خواهید با هم آشنا شوید چه می‌کنید؟ معمولا از آن‌ها سوالاتی می‌پرسید تا آن‌ها را بیشتر بشناسید و از داستان زندگی‌شان باخبر شوید: اهل کجایید؟ مشغول به انجام چه کاری هستید؟ آیا فرزندی دارید؟ آیا اغلب به اینجا می‌آیید؟ سؤال کردن از یک غریبه مودبانه‌ترین راه برای گذراندن زمان با اوست – این‌کار هسته‌ی ایجاد ارتباط است.
داستان‌ها زندگی را جذاب می‌کنند و به مردم روشی برای برقراری ارتباط ارائه می‌کنند. از طرفی داستان‌سرایی یک فرصت بزرگ برای شهرت برندها به‌شمار می‌رود.

صفحه1 از4

آموزش بازاریابی,آموزش فنون مذاکره,آموزش کسب و کار,ایده های کسب و کار,راهکار موفقیت در کسب و کار

سخن روز

به کارکنانتان بگویید هیچ‌گاه اجازه ندهند قربانی واقع شوند; اما اگر چنین احساسی دارند بهتر است بروند جای دیگری کارکنند.

ورود کاربران

عضویت در خبرنامه

ایده تبلیغات

 ایده برای تبلیغات

تبلیغ خلاقانه‌ی یک کلینیک ارتودنسی و دندانپزشکی؛

 

ایده برای تبلیغات,ایده های خلاقانه,ایده کسب درامد,ایده کسب و کار,تبلیغات محیطی

 

با ما در تلـــگــــرام

جهت عضویت در گروه های تلگرام پایگاه داده کسب و کار، لطفا اطلاعات ذیل را تکمیل نمایید تا به ما در تلگرام ملحق شوید

CAPTCHA