درباره ما

وب سایت پایگاه داده کسب و کار به آدرس businessdatabase.ir توسط شرکت نرم افزاری چکاد راه اندازی و اداره می گردد.
این تیم، پس از سال ها فعالیت در حوزه IT و مارکتینگ ، تصمیم گرفت تا وب سایتی جامع در خصوص مباحث مدیریت و بازاریابی راه اندازی نماید تا بتواند در این خصوص مرجعی معتبر شود و در آینده ای نه چندان دور به عنوان بزرگترین منبع اینترنتی به تمامی کاربرانی که نیازمند آگاهی و اطلاعات در حوزه های مدیریت و بازاریابی هستند، کمک نماید.
همچنین تلاش ما بر این است که بتوانیم کارشناسان، متخصصین، شرکت ها و اصناف مرتبط را دور هم جمع نماییم و بتوانیم پلی ارتباطی برای رفع نیازهای کارفرمایان، شرکت ها و متقاضیان کار شویم. امید است این روند گامی مهم در جهت ارتقاء و بهبود بخشیدن به کسب و کارها شود.
علاوه بر این وب سایت ، فعالیت ما در کانال تلگرام و همچنین لینکدین نیز پیگیری نمایید.
پیشنهادات و انتقادت شما مایه پیشرفت و انگیزه بیشتر ما برای ادامه این راه است؛ پس همواره در کنار ما موضوعات مورد نیاز خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت به بهترین شکل ممکن پیگیری کاستی ها و مسایل مربوطه باشیم.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.لطفا پازل زیر را جهت تشخیص اسپم ، تکمیل نمایید

ورود کاربران

سخن روز

کسی را سرزنش نکنید, به جای بحث دربارهء این‌که چه کسی باعث وقفه در پیشرفت است, در مورد این‌که چه چیز مانع پیشرفت است بحث کنید.

resources

با ما در تلـــگــــرام

جهت عضویت در گروه های تلگرام پایگاه داده کسب و کار، لطفا اطلاعات ذیل را تکمیل نمایید تا به ما در تلگرام ملحق شوید

CAPTCHA

عضویت در خبرنامه