۱۱ ایده برای کسب درآمد هنگام خواب

به یاد میآورید که در گذشته در مورد بدهکار بودن به ما هشدار داده میشود، زیرا سود، خواب، مرخصی یا تعطیلی نمیشناسد. خوب، اکنون برعکس این مطلب نیز صادق است.
آیا به پول درآوردن هنگام خواب فکر کرده‌اید؟ آیا به نظرتان جالب نیست؟ از آنجا که ما در عصر سود و بهره زندگی می‌کنیم، دیگر پول بیشتر درآوردن کار دشواری نیست.

در ادامه ۱۱ ایده برای کسب درآمد هنگام خواب آمده است.

پیش از آغاز هر کسب و کار، این 5 مورد را در نظر بگیرید

راه اندازی کسب و کار جدید قطعا با لذتی بی وصف همراه است که همه ما خواهان تجربه آن هستیم. همه ما کارآفرینان موفقی را می شناسیم که توانسته اند کسب و کار خود را رونق بخشند؛ موفقیتی که ما مدیون فکر و ذهن خلاق مدیران عامل و مهندسان این کمپانی ها می دانیم و به همین دلیل هم حتما این افراد را الگوی خود قرار می دهیم و سعی می کنیم هر چه بیشتر با ایده های آنها آشنا شویم. سپس عده ای از ما تلاش می کنیم با استفاده از راهکارهایی که این افراد ارایه می دهند خود وارد حوزه کار شویم و موفقیت را از آن خود کنیم.

قدم به قدم ایجاد یک کسب و کار خانگی پرسود

ایده های دکتر علی اصغر جهانگیری: قصد داریم بهترین راه ها برای ایجاد مشاغل خانگی پرسود را بررسی کنیم. این روش که در اواخر قرن بیستم و ابتدا در چین به اجرا درآمده و خوشبختانه در مجلس شورای اسلامی ایران نیز به تصویب رسیده است ما را قادر می سازد که اوقات فراغت خود و خانواده و افرادی را که فاقد شغل هستند به فعالیت تولیدی و ایجاد درآمد بدل کنیم.

این روش مشکلات احداث واحدهای تولیدی و اخذ مجوزهای طولانی و سخت و قوانین مالیاتی و بیمه را برطرف می سازد.

چگونه با راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی کارآفرینی کنیم

با توجه به پیشرفت فناوری و وسیع شدن دایره استفاده از اینترنت در زندگی روزمره آدم‌ها و فرصت‌های بیشماری که اینترنت در اختیار تمامی کاربران قرار می‌دهد، امروزه راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی تبدیل به شایع‌ترین روش برای کارآفرینی شده‌است؛ از طراحی و توسعه‌ی اپلیکیشن‌های موبایل و نرم‌افزارهای کاربردی گرفته تا ساده‌ترین کسب و کارها از قبیل دریافت سفارشات اینترنتی و ارسال غذا، از استارتاپ‌هایی که نیاز به تخصص‌های مختلفی هم‌چون برنامه‌نویسی کامپیوتر و طراحی محصول دارند تا کسب و کارهای ساده‌ای که تنها با آسان‌تر کردن بخش کوچکی از زندگی کاربران کسب درآمد می‌کنند. صرف‌نظر از نوع فعالیت و حوزه‌ای که قصد وارد شدن به آن را دارید، نگاهی به عملکرد کارآفرینان موفق نشان می‌دهد همه‌ی آن‌ها مسیری شبیه به هم را طی کرده‌اند. اگر بخواهیم این مسیر مشترک را در قالب یک دستورالعمل یا فرمولی ساده تدوین کنیم، نکات زیر مهم‌ترین مراحل راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی برای کارآفرینی هستند:

Dollarphotoclub 67626423

ممکن است شغل ثابت شما عالی باشد، اما چیزهایی هستند که می‌توانند از حقوق و مزایای خوب لذت‌بخش‌تر باشند، مثلا اینکه رئیس خودتان باشید و خودتان چیزی را خلق کنید.

اما باید قبل از اینکه به فکر یک کسب‌و‌کار جدید باشید، خوب فکر کنید. به‌ هر حال کسب‌و‌کار جدید ریسک‌های بیشتری نسبت به یک شغل ثابت دارد و از خودگذشتگی و تلاش بیشتری هم می‌خواهد. هرچند، وقتی در نهایت محصول کسب‌و‌کار خودتان را درو می‌کنید و راهتان را به سمت پول‌سازی بیشتر باز می‌کنید، می‌بینید که اشک‌ها و عرق‌هایی که ریخته‌اید ارزشش را داشته‌اند.

هشت ایده برای محصول دیجیتالی قابل فروش

فروش یک محصول فیزیکی به‌صورت آنلاین در فضای تجارت الکترونیک با داشتن روش‌های خاص خودش، به نسبت ساده است. اما اگر یک کسب‌وکار اینترنتی خدماتی دارید، که در آن بجای ارائه محصولات ملموس، محصول دیجیتالی به مشتری ارائه می کنید، تکلیف شما چیست؟

نکته خوب و جالب اینکه حتی اگر شما یک طراح، مشاور مثلا بازاریابی، مربی باشید یا در هر حوزه دیگری فعالیت داشته باشید، می‌توانید به‌صورت آنلاین اقدام به فروش برخی محصولات مشخص بکنید. برای این کار به تنها چیزی که نیاز دارید قدری خلاقیت و ارائه دادن خدمات خود در یک مجموعه قابل توصیف و قابل قیمت‌گذاری است.

۵ شغل آنلاین که می‌توانند زندگی‌تان را تغییر دهند

مشاغلی که در منزل انجام می‌شوند ممکن است نام‌شان کمی بد در رفته باشد چون اغلب تمام آن چیزی نیستند که ادعا می‌شود، اما بحث شغل آنلاین واقعی بحثی کاملا متفاوت است. اگر از رفت و آمدهای هر روزه به محل کار خسته شده‌اید و وقتی به اداره می‌رسید نمی‌توانید چشم از ساعت بردارید و برای برگشتن لحظه شماری می‌کنید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که به تغییر حرفه از طریق مشاغل آنلاین که بسیار واقعی و به صورت بالقوه بسیار سودآور هستند فکر کنید.

مشاغل آنلاینی که درآمد خوبی دارند لزوما مشاغلی نیستند که خیلی راحت بتوانید به آن‌ها وارد شوید، اما اگر انگیزه انجام کمی مطالعات پایه‌ای را داشته باشید، قطعا با انتخاب‌هایی روبرو خواهید بود. در اینجا دسته بندی کوچکی از ۵ شغل آنلاین آورده شده است که شما را از شر رفت و آمدهای مکرر خلاص می‌کند و کمک می‌کند یک شغل کاملا جدید ایجاد کنید.

 

۱. دستیار مجازی

آیا در سازماندهی تبحر دارید؟ اگر دارید، ممکن است تعجب کنید اگر بدانید که بسیاری از آدم‌ها چندان در این کار مهارت ندارند. تغییر رویه دادن بیشتر و بیشتر به انجام کسب و کارها به صورت آنلاین به این معنی نیز هست که امروزه بسیاری از آدم‌ها به دنبال دستیاران مجازی هستند.


این یعنی کل ساختار کسب و کار تغییر کرده است. مشاغل منشی‌گری و دستیاری امروزه موقعیت‌های شغلی هستند که حتی بدون اینکه مجبور باشید به هیچ اداره‌ای بروید می‌توانید آن‌ها را انجام بدهید. دسترسی به ایمیل، اسکایپ، و ارتباطات اینترنتی پر سرعت در همه جا یعنی این که تقاضا برای دستیاران مجازی در حال افزایش است.


مشاغل آنلاین، مثل همین مورد، فوق‌العاده هستند چون شما را تنها به کار کردن با یک مشتری و در یک زمان محدود نمی‌کنند. اگر واقعا در سازماندهی تبحر داشته باشید، دلیلی ندارد که نتوانید به طور همزمان دستیار مجازی چندین نفر باشید.

 

۲. واسطه‌گر آنلاین

این یکی از جالب ترین مشاغل آنلاین است که می‌توانید انجام دهید، اما کمی هم انجام مداوم این کار سخت است. این یکی از آن شغل آنلاین هایی است که در آغاز می‌توانید به صورت پاره وقت و به صورت جزیی آن را انجام دهید. اگر دیدید این کار برای شما جواب می‌دهد، تمام و کمال آن را انجام دهید. اگر نه، به جستجو برای کاری که واقعا دوست دارید و از عهده‌ی انجام آن بر می‌آیید ادامه دهید.
اساسا، یک واسطه‌گر آنلاین کسی است که به جای افرادی که سرشان شلوغ است و فرصت ندارند، چیزهایی را برای‌شان می‌فروشد. اگر تا به حال کمی در خرید از Ebayy مهارت کسب کرده باشید، این شغل می‌تواند کاملا برای شما مناسب باشد. این شغل همچنین کاری است که راحت‌تر می‌توانید به آن وارد شوید اگر از قبل یک نمایه‌ی قوی روی سایت‌ها داشته باشید، یعنی جایی که آدم‌ها به صورت آنلاین مشغول خرید و فروش کالاها هستند.

 

۳. معلم آنلاین

اگر عاشق تدریس هستید اما واقعا دوست ندارید هر روز به مدرسه بروید، این می‌تواند یکی از بهترین شغل‌های آنلاین برای شما باشد. البته این ساده‌ترین شغل آنلاین نیست که بتوان به آن وارد شد، چون لازم است در یافتن دانش‌آموزان توفیق داشته و تقریبا باید در زمینه‌ای که می‌خواهید تدریس کنید کاملا واجد شرایط باشید. با ذکر این نکته، پس از سال‌ها کار کردن در دنیای واقعی، اکنون ممکن است در رشته‌ی خود یک متخصص باشید و این می‌تواند برای شما به یک کار بسیار سودآور تبدیل شود.

عموما، معلمان آنلاین اکثرا به کودکانی درس می‌دهند که برای هماهنگ شدن با سایرین و پیش افتادن در درس‌های مدرسه نیازمند کار و تلاش بیشتر هستند. با در نظر داشتن این موضوع، باید انتظار داشته باشید بیشتر کارتان را در زمانی از طول روز انجام دهید که مدارس تعطیل هستند، و همچنین باید به لحاظ مالی برای تعطیلات(مدارس) آمادگی داشته باشید؛ زمانی که اوضاع کار کساد می‌شود.

 

 

۴. طراح وب


با ورود اینترنت چشم‌انداز کسب و کار جهانی برای همیشه تغییر کرد. اکنون، حتی کوچکترین کسب و کارها هم می‌توانند به صورت آنلاین راه‌اندازی شوند. برای انجام درست این کار، این کسب و کارها به یک طراح وب نیاز دارند که در رقابت آن‌ها را از بقیه متمایز کند. وقتی همه به یک وب‌گاه نیاز دارند، یعنی طراح وب شدن به یکی از سودآورترین شغل‌های آنلاین موجود تبدیل می‌شود.

اگر بخواهید در این زمینه به توفیق برسید، سر در آوردن از طراحی و داشتن خلاقیت عموما کمک کننده خواهد بود. همچنین بسیار توصیه می‌شود که به فکر طی کردن یک دوره‌ی آموزشی باشید که یا توسط یک معلم تدریس می‌شود یا یک دوره‌ی خودآموز است که می‌توانید با سرعت خودتان آن را به انجام برسانید. آن آدم‌هایی که از قبل به طور نسبی سواد کار با رایانه و ذهنی خلاق دارند خیلی زود نحوه‌ی انجام چنین نقشی را یاد خواهند گرفت. وقتی یاد گرفتید، زمان جذب مشتری و ساختن پرتفوی کاری است.

به طور کامل که با این دنیای آنلاین آشنا شدید، در خواهید یافت که وقتی مقدمات کار را یاد بگیرید، حوزه‌های مرتبط بسیاری وجود دارد که می‌توانید تخصص‌تان را به آن‌ها توسعه و تسری دهید. خوب که فکرش را بکنیم، طراحی وب به نوبه‌ی خود یک وظیفه‌ی بسیار جالب است. شما می‌توانید بر دانش خود بیفزایید تا به یک آدم کاملا ماهر در حوزه‌ی طراحی وب‌گاه تبدیل شوید، اما احتمالا این کار آن قدرها هم لازم نباشد.

 

۵. محتوا نویس

برای نویسندگان تازه کار، این ممکن است یک شغل آنلاین عالی برای تصدی به نظر برسد. بله هست، اما البته کمی از آنچه از بیرون به نظر می‌رسد دشوارتر است. اگر بتوانید مشتریان خوبی پیدا کنید که وظایف و تکالیف جالبی به شما بدهند، عالی است. اگر پرتفوی کاری نداشته و مجبور باشید برای چندرغاز متن‌های کوتاه و خسته کننده بنویسید، این کار یک جور خرحمالی کردن است.

با وجود این، اگر جنبه‌های منفی را کنار بگذاریم، محتوا نویسی یکی از مشاغل آنلاینی است که می‌توانید آن را به یک حرفه تبدیل کنید در صورتی که صبر و پشتکار داشته باشید. در ابتدا مجبور خواهید بود با کارهای سطح پایین شروع کنید اما اگر خودتان را به دیگران ثابت کنید کارهای خوبی در انتظار شما خواهد بود. مشکل کوچک دیگر این است- آدم‌های بسیاری هستند که برای تصدی مشاغل مشابهی با هم رقابت می‌کنند.

خوشبختانه، کارهای زیادی هم برای انجام دادن وجود دارد و وقتی که یاد بگیرید چگونه کسانی که فقط وقت‌تان را تلف می‌کنند از آدم‌هایی که واقعا به دنبال همکاران با کیفیت هستند شناسایی کنید، کار جالب و پردرآمد راهش را به زندگی شما پیدا خواهد کرد.

5 کلید شروع کسب و کار بدون پول

اجازه ندهید نداشتن سرمایه شما را از شروع کردن کسب و کار بازدارد. با مادر این نوشتار همراه باشید تا ۵ کلید شروع کسب و کار بدون پول را بشناسید. این گام‌ها را طی کنید تا همین امروز کسب و کارتان را آغاز کنید.

"من می‌خواهم یک کسب و کار را آغاز کنم اما هیچ پولی ندارم.” شروع کسب و کار بدون پول چیزی است که هرزمان با کارآفرینان مشتاق کار می‌کنم بارها و بارها این جمله را از آن‌ها می‌شنوم. بسیاری از آن‌ها ایده‌های خوبی دارند، اما تصور می‌کنند برای شروع به یک طرح کسب و کار طولانی و مقدار زیادی پول نقد احتیاج دارند. واقعیت این است که اکثر کارآفرینان موفق با حداقل سرمایه و منابع کسب و کارشان را راه‌اندازهی می‌کنند. اگر نسبت به کاری که انجام می‌دهید خیلی اشتیاق دارید، روش‌های زیادی برای به انجام رساندن کارها وجود دارد. در ادامه ۵ کلید آمده‌است که کارآفرینان موفق برای ساختن شرکت‌های پررونق و برای شروع کسب و کار بدون پول از آن استفاده می‌کنند.

۴ نکته برای تست ایده کسب و کار تان

کارآفرینان می‌بایست پیش از آن‌که ایده‌های کارآفرینی و کسب و کار خود را عملی کنند به تست ایده کسب و کار خود بپردازند و از سوددهی و آینده‌ی این ایده اطمینان حاصل کنند. در این نوشتار ۴ نکته برای تست ایده کسب و کار مورد بحث قرار گرفته‌است.

بسیاری از مخترعان و کارآفرینان اعتراف کرده‌اند که در جایی از دنیای کسب و کار خود شکست را تجربه کرده‌اند اما ریچارد کریستنسن‎ کارآفرین و نویسنده The Zig Zag Principle ‎‏ (مک گروهیل ۲۰۱۱) می‌گوید اگرچه ممکن است در کسب‌ و کار و زندگی شکست عادی به نظر رسد ولی بسیاری از ما بلد نیستیم چگونه به صورت کارآمد شکست بخوریم.

انتخاب ایده برای کسب و کار

ابتدا گرایش‌های موجود در بازار را که می‌توانند پایداری یک سرمایه‌گذاری بلند مدت را به دنبال داشته باشند شناسایی کنید وسپس‌ ایده‌ای که به آن عشق می‌ورزید را امتحان کنید. ‌این‌ها مواردی است که مربیان و مشاوران کسب‌وکار به شما پیشنهاد می‌دهند.

امروزه‌این سوال مطرح است که چه ایده‌ای در کسب و کار می‌تواند بیشترین پتانسیل را برای رسیدن به موفقیت داشته باشد؟

یکی از مهم‌ترین مسائل برای رسیدن به موفقیت در کسب وکار ‌این است که به دنبال شناسایی نیازهای برآورده نشده باشید (مشکلات توان فرسایی که بسیاری از مردم آن‌ها را تجربه کرده‌اند وبه دنبال حل آن‌ها هستند) وبرای حل آن‌ها یک کسب وکار سودمند را پایه‌گذاری کنید.

آموزش بازاریابی,آموزش فنون مذاکره,آموزش کسب و کار,ایده های کسب و کار,راهکار موفقیت در کسب و کار

سخن روز

نقش مدیر این است که به درون فرد نفوذ کند و هوشمندی بی‌همتای او را کشف کند و به عملکرد تبدیل نماید.

ورود کاربران

عضویت در خبرنامه

ایده تبلیغات

 ایده برای تبلیغات

تبلیغ خلاقانه‌ی یک کلینیک ارتودنسی و دندانپزشکی؛

 

ایده برای تبلیغات,ایده های خلاقانه,ایده کسب درامد,ایده کسب و کار,تبلیغات محیطی

 

با ما در تلـــگــــرام

جهت عضویت در گروه های تلگرام پایگاه داده کسب و کار، لطفا اطلاعات ذیل را تکمیل نمایید تا به ما در تلگرام ملحق شوید

CAPTCHA