تبلیغات در پایگاه داده کسب و کار

پرتال جامع پایگاه داده کسب و کار با دیدگاهی آینده‌نگر درصدد برآمده‌است تا درکنار بهره‌گیری از آخرین متد برنامه‌نویسی و طراحی وب‌سایت، با فراهم‌نمودن دسترسی عموم به مطالب کاملاً کاربردی، روش تجارت به‌روز و متفاوتی را پیشنهاد‌نماید. با توجه به فرهنگ رایج در دنیای وب که جذب مشتری و بالابردن بازدید با استفاده از هر راهکار و درج هر نوع مطلبی را هدف اصلی می‌پندارد، پایگاه داده کسب و کار خوشبختانه این رویه را در دستور کار خود قرار نداده است. این وب‌سایت با ‌هدف فرهنگ‌سازی به ارائه مطالبی برگرفته از منابع کاملا معتبر، به‌دنبال انتخاب و جذب افراد نه ‌فقط متخصص و مدیر، بلکه آگاه و متفکر و همچنین علاقه مند به دنیای تجارت و کسب و کار، قصد هدایت عموم مردم را به‌ سمت تفکر علمی و انگیزشی به دنیای تجارت و کسب درامد را دارد ، که تا به‌امروز در این امر موفق بوده است.

چرا آگهی در پایگاه داده کسب و کار ؟
ما کاربرانمان را از طریق ارتباطات خود، کانال 11000 نفریمان در تلگرام، همچنین از طریق ایمیل مارکتینگ و همایش ها، به سمت سایت هدایت می نماییم. این کاربران همگی صاحبین مشاغل و اصناف مختلف می باشند که بهترین مخاطبین تبلیغات می باشند.
هدف ما از تبلیغات ، دریافت هزینه های گزاف نیست. ما میخواهیم بیشترین بازدهی را ارائه دهیم.
از اینرو گزینه های متعددی را برای تبلیغ خدمات شما در نظر گرفته ایم که این خدمات شامل تبلیغ در کانال تلگرام ، صفحه لینکدین و همچنین تبلیغات به صورت کلیکی و ماهیانه می باشد

  دریافت فایل لیست جایگاه ها و قیمت

 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

ورود کاربران

سخن روز

زمانی دست از کار بکشید که کار شما انجام شده باشد, نه آنگاه که خسته شده‌اید.

resources

با ما در تلـــگــــرام

جهت عضویت در گروه های تلگرام پایگاه داده کسب و کار، لطفا اطلاعات ذیل را تکمیل نمایید تا به ما در تلگرام ملحق شوید

CAPTCHA

عضویت در خبرنامه

Go to top